Heren Aanwezigheidsklassement

Heren

 

  Naam Aantal aanwezigheden
1 Colpaert Cris 45
2 Schepens Bart 45
3 Pollentier Richard 43
4 Jaques Hans 41
5 Gouwy Davy 37
6 Boussery Wim 36
7 Brassaert André 36
8 De Ruwe Frank 36
9 De Ruwe Mario 34
10 Devos Wim 33
11 Stroobant Kian 33
12 Eeckloo Tibo 31
13 Deschrijver Jan 30
14 Rigole Tuur 30
15 Wybo Paul 30
16 Geldhof Benny 26
17 Neirynck Frederik 25
18 Eeckloo Jacky 20
19 Devriendt Marc 17
20 Descheemaecker Erik 16
21 Vancraeyenest Pierrot 15
22 Taelman Frederik 13
23 Vande Velde Pascal 12
24 Pattyn Rob 9
25 Vandenbruwaene Marc 7
26 Duyck Brecht 5
27 Nollet Koen 4
28 Godderis Bart 2
29 Vanderheeren Stijn 2
30 Missiaen Wim 1
31 Pollefeyt Jean-Pierre 1
32 Vancompernolle Koen 1
33 Bogaert Pieter-Jan 0
34 Claeys Chris 0
35 D'Hondt Hervé 0
36 Godderis Yoni 0
37 Manhout Eric 0
38 Manhout Giovanni 0

 

 

Heren Wedstrijdklassement

Heren

 

  Naam Aantal wedstrijden
1 Colpaert Cris 30
2 Godderis Bart 30
3 Rigole Tuur 20
4 Geldhof Benny 20
5 Schepens Bart 19
6 Eeckloo Jacky 14
7 Jaques Hans 12
8 Gouwy Davy 12
9 Pollentier Richard 10
10 Brassaert André 8
11 Devos Wim 8
12 Manhout Giovanni 8
13 Stroobant Kian 6
14 Boussery Wim 5
15 Duyck Brecht 5
16 De Ruwe Mario 4
17 Neirynck Frederik 4
18 Eeckloo Tibo 3
19 Wybo Paul 3
20 Descheemaecker Erik 2
21 Pattyn Rob 2
22 Nollet Koen 1
23 Vancompernolle Koen 1
24 Vancraeyenest Pierrot 1

 

Dames Aanwezigheidsklassement

Dames

 

  Naam Aantal aanwezigheden
1 Slabbinck Erna 46
2 Callewaert Sissi 44
3 Eloey Catherine 42
4 Besegher Angelique 40
5 Guilini Caroline 38
6 Dewulf Sabine 37
7 Persyn Annelies 37
8 De Backer Faye 36
9 Vandecasteele Heidi 35
10 Struyve Inge 30
11 Van Eygen Francisca 30
12 Melis Mariann 29
13 Coudron Carla 27
14 Vanmarcke Christina 27
15 Cuylle Katrien 23
16 Caelenberghe Nathalie 22
17 Denys Lieselot 20
18 Slabbinck Kim 20
19 Haest Nancy 18
20 Van Steerteghem Sonja 17
21 Verhaert Elisabeth 17
22 Descheemaecker Hanne  14
23 Derynck Lieve 13
24 Dewaele Kyana 13
25 Vancraeyenest Elke 13
26 Cobbe Els 8
27 Stockman Hilde 6
28 Maene Christine 5
29 Creminger Karen 4
30 Vanghillewe Caroline 4
31 Devriese Kelly 3
32 Vervloessem Myriam 1
33 Deknock Katrien 0

 

Dames Wedstrijdklassement

Dames

 

  Naam Aantal wedstrijden
1 Callewaert Sissi 20
2 Eloey Catherine 19
3 Besegher Angelique 14
4 Slabbinck Erna 7
5 Vancraeyenest Elke 6
6 Coudron Carla 5
7 Persyn Annelies 4
8 Denys Lieselot 4
9 De Backer Faye 3
10 Descheemaecker Hanne  2
11 Vervloessem Myriam 1

 

 

 

 

 

Halve marathonklassement

Tussenstand 2021-2022

 

Naam Tijd Plaats Datum
Godderis Bart 1u16'57" Rapper dan een ezel Kuurne 30 september 2022
Godderis Bart 1u20'51" Nacht van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Rigole Tuur 1u22'10"  Halve marathon Lenteloop Gits 13 maart 2022
Eeckloo Jacky 1u41'17" Halve marathon Brugge 16 oktober 2022
Geldhof Benny 1u42'00" Halve marathon Brugge 16 oktober 2022
Haest Nancy 1u42'04" Semi marathon du Charolais 6 november 2021
Eeckloo Jacky 1u44'22" Nacht van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Boussery Wim 1u44'39" Halve marathon Evergem  3 september 2022
Geldhof Benny 1u46'29" Nacht van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Schepens Bart 1u48'32" Nacht van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Persyn Annelies 1u49'16" Nacht van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Jaques Hans 1u57'58" Engie Knokke Run Halve marathon 1 mei 2022
Eloey Catherine 1u59'17" Halve marathon Brugge 16 oktober 2022
Pollentier Richard 2u07'24" Nacht van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Besegher Angelique 2u11'12" Halve marathon Brugge 16 oktober 2022
Eloey Catherine 2u14'09" Nacht van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Jaques Hans 2u22'54" Halve marathon Brugge 16 oktober 2022
Besegher Angelique 2u33'02" Nacht van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Jaques Hans 2u36'55" Nacht van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marathonklassement

 

Tussenstand 2021 - 2022

 

Naam Tijd Plaats Datum
Tuur Rigole 3u00'30" Nacht Van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Benny Geldhof 3u48'25" In Flanders Field Marathon Diksmuide-Ieper 18 september 2022
Davy Gouwy 3u49'54" Nacht Van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Sissi Callewaert 3u58'14" In Flanders Field Marathon Diksmuide-Ieper 18 september 2022
Hanne Descheemaecker 4u02'55" Nacht Van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Wim Boussery 4u22'42" Nacht Van Vlaanderen Torhout 17 juni 2022
Geen evenementen